zihninin_otesine_gec

 

İK Politikamız

ProjeTR çözüm ortaklarımızın katma değerlerini artıran yenilikçi ve etkin çözümler geliştirirmeye, “en”ler ve “ilk”ler için farklı finansal çözümler üretmeye devam ederken; çağdaş ve eğlenceli İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir.

Çözüm Ortaklarımızı ve Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı  “değerlerimiz, iş ahlakı ve yasalar” ilkeleri oluşturmaktadır.

ProjeTR olarak amacımız, doğru adayları şirket havuzuna kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.

ProjeTR de Çalışma Hayatı

Ofisimizde Pazartesi ile Cuma Günleri 08:30 – 18:00 arası çalışılmaktadır. Ofislerimizin çalışma düzeni ekip arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda en rahat edebilecekleri şekilde dizayn edilerek her hizmetimizde olduğu gibi sürekli geliştirilmektedir.

Bize Katılın

ProjeTR ekibine katılarak “en”lerin ve “ilk”lerin projelerinde yer almak isteyen en az lisans mezunu adayların detaylı CV’lerini ik@projetr.net adresine göndermelerini rica ederiz.