ProjeTR, işletmelerin iş geliştirmelerini ve büyümelerini sağlayan, rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri,  kaliteli ve profesyonel yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan  ulusal ve uluslararası  kuruluşlara stratejilerin planlanmasında ve bu stratejilere ilişkin eylem planlarının uygulanmasında yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Devamı için Tıklayın

Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarına Karşılık Teşvik ve Hibeleri Tanımlayarak Katma Değer Kazandırmaktır.

Uzman Kadromuzla Müşterilerimizin Günlük İşlerine ve Esas Faaliyetlerine Etki Etmeden Doğru, Güvenilir, Etik Değerlere Uygun, Sorunsuz Bir Süreç Sağlamak.

ProjeTR İsmi misyonumuz gereği Sanayimize Katma değer kazandırmak için yapılan yatırımlarda çözüm ortağı olarak firmalarımızın yararlanabilecekleri tüm teşvik ve hibeler konusunda Türkiye’nin Projeleri’ni hazırlamak, sunmak ve takip etmek için seçilmiştir.

ProjeTR, Yenilikçi, dinamik, sürekli araştıran ve çözüm ortaklarına maksimum katma değer kazandıracak fikirlerinizi bütçenizle kısıtlanmaması adına ezber bozan bir hizmet anlayışıyla siz sordukça cevaplayan bir hizmet ekibi değil sürekli bilgilendirileceğiniz bir altyapı üzerine kurulmuş İş Geliştirme ve Danışmanlık firmasıdır.

  • Müşterilerimizle ortak hedefler ile yola çıkıyor, sektörünüze uygun ekip ile butik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
  • Sizlere maksimum katma değer kazandırırken iş yükünüzü hafifletip hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.
  • İsterseniz firmanız için sürekli yanınızda olacak uzman personel atamasını gerçekleştiriyoruz. İsterseniz ekibinize ofisimizde eğitimler veriyoruz.
  • Kısacası ProjeTR olarak, geleceğiniz için doğru adımlarla harekete geçmenizi sağlıyoruz..

 

ProjeTR ekibine katılarak “en”lerin ve “ilk”lerin projelerinde yer almak isteyen en az lisans mezunu adayların detaylı CV’lerini ik@projetr.net adresine göndermelerini rica ederiz.

Detay için tıklayın

Girişimcilik faaliyetlerinizin hızlanmasını ve girişimlerin kırılgan geçen ilk yıllarında ayakta kalabilmeniz için KOSGEB, TÜBİTAK, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı gibi kurumların verdikleri desteklerle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Barbaros Mh. Uphill Towers A1-A Blok D.49 Ataşehir / İstanbul

0(216) 969 2093

KOBİ’ler İçin Yazı Yükleniyor…

Sanayi Kuruluşları İçin Yazı Yükleniyor…